Czempiński Jarmark Mikołajkowy już jutro!

W niedzielę, 4 grudnia na terenie Centrum Aktywizacji Społecznej odbędzie się Czempiński Jarmark Mikołajowy.

Czempiński Jarmark Mikołajkowy odbędzie się ponownie w czempińskiej Tlenowni w godzinach od 11:00 do 17:00. Na licznych stoiskach będzie można kupić ręcznie robione ozdoby, dekoracje, zabawki, biżuterię, świece, kawy, herbaty, rośliny, ciasta, pierniki oraz wiele innych artykułów. Odwiedzający będą mogli skosztować świątecznych potraw, przygotowanych przez lokalne koła gospodyń wiejskich, przedsiębiorców i stowarzyszenia, czy też wypić aromatyczną herbatę, kawę lub kakao. Będzie też okazja do twórczego spędzenia czasu na warsztatach tworzenia ozdób.

Reklama

Tradycyjnie już podczas Jarmarku burmistrz Konrad Malicki i jego zastępca Andrzej Socha będą wypiekać przepyszne, świąteczne pierniki. Oczywiście podczas imprezy nie zabraknie Świętego Mikołaja, Pani Mikołajowej i elfów. Dla dzieci zaplanowano też liczne animacje i inne świąteczne atrakcje. Nie zabraknie zagrody z żywym reniferem.

Po zakończeniu Jarmarku, o godzinie 17:15 na czempińskim Rynku odbędzie się uroczyste odpalenie świątecznych iluminacji.

Reklama

Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Czempiń, a także gości z innych gmin na nasz kolejny Jarmark Mikołajkowy. Spędźmy tę niedzielę razem w cudownej, świątecznej, rodzinnej atmosferze. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przywołajmy razem tę niepowtarzalną magię Świąt Bożego Narodzenia – mówi Burmistrz Gminy Czempiń Konrad Malicki.

Go to TOP