Reklama

Zawodnicy Śmigielskiego Towarzystwa Cyklistów ze złotymi medalami!

Podczas inauguracyjnego Bike Maratonu w Miękini zawodnicy Śmigielskiego Towarzystwa Cyklistów sięgnęli po dwa złote medale!

26 kwietnia w Miękini odbyło się otwarcie kolarskiego sezonu "Bike Maraton". Wśród setek zawodników pojawili się też reprezentanci Śmigielskiego Towarzystwa Cyklistów. Jak się okazało, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W kategorii junior na dystansie "Classic" (o długości 35 kilometrów) najlepszy okazał się Bartosz Tycner. W kategorii open uplasował się na 3 miejscu. Z kolei w kategorii młodzik na dystanie "Fun" (21 kilometrów) tryumfował Jan Cichoszewski (13 w kategorii open).

- To był dzień pełen emocji, walki i wielkich ambicji. Trasa nie wybaczała błędów, ale nasi chłopacy pokazali niesamowitą formę i charakter, od startu do mety kontrolując wyścig. Wysiłek włożony w przygotowania, godziny spędzone na treningach — dziś wszystko zaprocentowało. To nie tylko sukces sportowy, to też dowód na to, że marzenia są po to, by je spełniać - podsumowują śmigielscy cykliści.

Reklama

Zdjęcia: ŚTC

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama