Reklama

Remont kanalizacji na Fabrycznej i Pogodnej!

05/06/2019 09:30

Rozpoczął się remont kanalizacji na Fabrycznej i Pogodnej w Kościanie. Jest to okazja dla mieszkańców, by przy okazji wymienili swoje przyłącza.

Z lekkim opóźnieniem, ale w końcu ruszył remont kanalizacji na Fabrycznej i Pogodnej w Kościanie. Wodociągi Kościańskie podjęły decyzję o wymianie rur metodą wykopu otwartego. Ma to związek z bardzo złym stanem technicznym kanalizacji. Ruch na tych ulicach przez jakiś czas będzie więc utrudniony. Przy okazji mieszkańcy tych ulic, którzy chcą wymienić swoje przyłącza, mogą zgłosić się do wykonawcy.

Remont oznacza, że z ul. Fabrycznej znikną wreszcie płyty, które były już strasznie nierówne i utrudniały przejazd. Mieszkańcy wielokrotnie skarżyli się, że stanowią one zagrożenie dla ich pojazdów. Po zakończeniu prac na drodze pojawi się gruz, który przynajmniej na jakiś czas wyrówna drogę. Najprawdopodobniej w przyszłym roku rozpocznie się też modernizacja obydwu ulic.

Reklama

Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama