Reklama

Uderzył w koło ciągnika i wpadł do rowu [ZDJĘCIA]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło pomiędzy Bonikowem i Sepnem. Kierowca Volvo uderzył w oponę ciągnika rolniczego i zakończył jazdę w rowie.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Według wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem marki Volvo, 41-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w koło ciągnika rolniczego marki Deutz-Fahr, którym kierował 64-letni mieszkaniec gminy Śmigiel. Po uderzeniu volvo przemieściło się i wjechało do rowu. Z kolei odłamki samochodu osobowego uderzyły jeszcze w pojazd marki Ford, którym kierował 32-letni mieszkaniec gminy Kamieniec. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano początkowo jedynie policję. Żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Później wysłano też jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z Bonikowa do posprzątania pozostałości po kolizji. Kierujący byli trzeźwi a sprawcę ukarano mandatem. 

Reklama

Zdjęcia: Karol Schmidt

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/08/2025 21:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama