Strefa kibica przyciągnęła tłumy! [ZDJĘCIA]

Mnóstwo osób postanowiło wspólnie przeżywać emocje sportowe podczas pierwszego meczu reprezentacji Polski na Euro 2024. Takiego tłumu nikt się chyba nie spodziewał.

Mecz rozpoczął się o godzinie 15.00, ale już kilkadziesiąt minut wcześniej przy Kościańskim Ośrodku Kultury, gdzie stanął telebim, pojawili się kibice, by zająć miejsce na przygotowanych leżakach i krzesłach. Już na samym początku spotkania widać było, że przygotowanie strefy kibica to strzał w dziesiątkę. Po rozpoczęciu meczu cały czas napływali kolejni kibice. Plac przy KOK rozbrzmiał okrzykami radości kibiców, gdy Adam Buksa umieścił piłkę w bramce Holendrów. Kibice oklaskami nagradzali też co lepsze zagrania i obrony naszej reprezentacji. Niestety był też jęk zawodu, gdy rywale doprowadzili do wyrównania, a potem w ostatnich minutach wyszli na prowadzenie. Prócz jęku zapadła też cisza. Holendrzy okazali się lepsi i mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Strefa kibica bardzo spodobała się kościaniakom i wielu wyrażało nadzieję, że podczas kolejnych meczów również będzie można wspólnie kibicować. – Panie burmistrzu, zastanówmy się nad tymi telebimami na kolejne mecze. Będzie fajnie. Tego właśnie brakowało przez wiele lat – mówił jeden z kibiców. – Zobaczymy – odpowiedział Sławomir Kaczmarek. Być może już jutro poznamy odpowiedź na pytanie, czy znów pojawi się telebim z meczem, tym razem z Austrią. Ten mecz ma odbyć się w piątek o godzinie 18.00.