Reklama

Zbiórka nakrętek, makulatury i tekstyliów dla Marysi!

12/04/2021 10:00

W sobotę, 24 kwietnia, przy darmowym sklepie Rzeczodzielni na os. Jagiellońskim w Kościanie, a także w Śmiglu odbędzie się zbiórka nakrętek, makulatury i tekstyliów dla chorej Marysi z Brenna.

Przypomnijmy, że Marysia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą dla dziewczynki jest terapia, która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Liczy się czas, dlatego tak ważne jest każde wsparcie. Na razie na koncie zbiórki widnieje kwota ponad 800 tysięcy złotych. Brakuje więc sporo. Aktywnie w zbiórce pieniędzy pomaga Rzeczodzielnia Kościan. W przyszłą sobotę, 24 kwietnia, odbędzie się zbiórka nakrętek, makulatury i tekstyliów organizowana właśnie przez Rzeczodzielnię wspólnie z grupą "Anioły Marysi", grupą "Dajmy ludziom pomoc w potrzebie" oraz motocyklistami z "Wind Wolves".

Zbierane będą plastikowe nakrętki, makulatura wszelkiego typu oraz tekstylia - ubrania, firany, koce, pościele itp. Zbiórka w obu punktach odbędzie się w sobotę, 24 kwietnia w godzinach 9.00 - 14.00. Warto przewietrzyć swoje szafy i wspomóc dziewczynkę w powrocie do zdrowia.

Reklama

Punkty zbiórki:

Kościan - "Darmowy sklep" Rzeczodzielni, os. Jagiellońskie 23-26Śmigiel - dawny bar "U Mira" ul. Poprzeczna 2
Reklama

Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama