Reklama

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w nocy na drodze ekspresowej nr 5. Kierująca Volkswagenem wypadła z drogi i dachowała.

Do zdarzenia doszło w środę, 20 maja, około godziny 23.30 w okolicy węzła Kościan Południe. Według wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem marki Volkswagen, 31-letnia mieszkanka Poznania, w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem, które wbiegło na jezdnię,  gwałtownie zahamowała, w wyniku czego straciła panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem, wypadła z drogi i dachowała.

Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną i karetkę pogotowia. Na szczęście okazało się, że kobieta nie doznała poważnych obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej, ale badanie nie wykazało zawartości alkoholu w jej organizmie. Na miejscu nie zastosowano środków karnych, ale ze względu na rozbieżności w systemie, co do uprawnień 31-latki do kierowania, sporządzono dokumentację w celu wyjaśnienia tych rozbieżności.

Reklama

Kolizja nie spowodowała większych utrudnień w ruchu.

Zdjęcia: Karol Schmidt

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama