W sobotę, 29 lipca, w stawie w Siekowie (gmina Przemęt), niedaleko jednego z oddziałów kościańskiego Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Zgłoszenie o tym fakcie policja otrzymała około godziny 11.00. Funkcjonariusze, którzy po chwili zjawili się na miejscu potwierdzili zdarzenie i wezwali ochotników z Przemętu do pomocy w wydobyciu zwłok. Teren akcji został zabezpieczony przez policję, a na miejsce wezwano również technika oraz prokuratora.

Co było przyczyną śmierci mężczyzny i jak znalazł się w stawie na razie nie wiadomo. Według wstępnych ustaleń, był to około 70-letni mężczyzna. Ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji. Trwa wyjaśnianie tej tragedii.

Ciało zostanie zabezpieczone do badań sekcyjnych, które pomogą w ustaleniu przyczyn śmierci. Nie wiadomo również, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy może w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Zdjęcia: Wolsztyn112

 

do Góry