Zuzanna Wieczorek najlepsza! Michał Kaźmierczak w kadrze Polski!

Zuzanna Wieczorek nie dała szans rywalkom i zwyciężyła w pingpongowym Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików. Świetne zaprezentowali się też inni reprezentanci Polonii Śmigiel.

Zawody rozegrano 22 stycznia w Złotowie. W rywalizacji udział wzięło 80 tenisistów stołowych, w tym czworo z Polonii Śmigiel: Zuzanna Wieczorek, Szymon Skałecki, Tymoteusz Wieczorek i Igor Borowski. Najlepiej wśród zawodników ze Śmigla zaprezentowała się Zuzanna, która okazała się najlepsza nie dając szans rywalkom. Z dobrej strony pokazali się też Szymon i Tymoteusz, którzy znaleźli się w czołowej dziesiątce turnieju. Igor wszedł do turnieju głównego, co dla zawodnika aż o 4 lata młodszego od rywali należy uznać za ogromny sukces. Dzięki wygranej Zuzia wywalczyła awans do Grand Prix Polski, które odbędzie się w Luboniu w marcu.

Polonista w Kadrze Polski!

To nie koniec świetnych wiadomości dobiegających z klubu Polonia Śmigiel. Michał Kaźmierczak, młody zawodnik Polonii, wziął udział w pierwszym tegorocznym zgrupowaniu kadry narodowej kadetów. Trening odbył się w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

Zdjęcia: KS Polonia Śmigiel

do Góry