Zaginiona poznanianka nie żyje. W Bruszczewie odnaleziono jej ciało

Zaginiona na początku sierpnia 37-letnia mieszkanka Poznania nie żyje. W poniedziałek odnaleziono jej ciało na polu w Bruszczewie.

W dniu wczorajszym około 8:15 policjanci Komisariatu Policji w Jeżycach prowadząc poszukiwania zaginionej mieszkanki Poznania prowadzili te czynności na terenie powiatu kościańskiego i odnaleźli ciało na terenie miejscowości Bruszczewo na terenie zakrzewionym. Pola porośniętego drzewami i krzewami. Ciało było już w stanie rozkładu. W chwili obecnej ustalamy co było przyczyną śmierci kobiety. Wszystkie czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora – wyjaśnia Paulina Piechowiak, zastępca oficera prasowego KPP w Kościanie.

37-letnia poznanianka zaginęła 2 sierpnia. Według informacji od świadków widziano ją na terenie dworca kolejowego w Starym Bojanowie. Mimo złego stanu odnalezionego ciało policja potwierdziła tożsamość kobiety. Na razie nie wiadomo, czy do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Ciało zabezpieczono na potrzeby sekcji zwłok, która odbędzie się w najbliższym czasie.

do Góry