Zaginął obywatel Ukrainy! Uciekł z karetki!

Uwaga! Zaginiony został odnaleziony!
Zaginął obywatel Ukrainy. Mężczyzna w poniedziałek uciekł z karetki pogotowia i do tej pory nie nawiązał kontaktu. Rodzina zgłosiła więc zaginięcie.

Policja poszukuje zaginionegoobywatela Ukrainy. Mężczyzna w 10 stycznia około godz. 13:00 w Kościanie, samowolnie oddalił się z pojazdu karetki pogotowia, podczas transportu do Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wrócił również do miejsca zamieszkania.

W chwili zaginięcia ubrany był w puchową kurtkę koloru czarnego, spodnie jeansy koloru niebieskiego oraz buty koloru brązowego typu adidas. Mężczyzna bardzo słabo mówi w języku polskim. Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 30 lat, wzrost 160-165 cm, średniej budowy ciała, włosy koloru czarnego, oczy koloru piwnego, delikatny zarost, nos mały, uszy średnie, uzębienie pełne.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego można przekazywać przez całą dobę pod nr telefonu 47 7726211 lub do najbliższej jednostki Policji.

do Góry