Wypadek pod Czempiniem. Kierowca poważnie ranny [ZDJĘCIA]

Około godziny 9.30, w środę 6 września, doszło do dachowania samochodu osobowego w okolicy Czempinia. Kierowca odniósł poważne obrażenia.

Do wypadku doszło przed Czempiniem na drodze od strony Śremu. Samochód osobowy marki honda civic zjechał z jezdni na pole z burakami cukrowymi, po którym przejechał kilkadziesiąt metrów i dachował. Na miejsce wezwano PSP z Kościana, OSP Czempiń, Policję, a także służby medyczne. Okazało się, że kierowca odniósł poważne obrażenia, jednak z uwagi na stan poszkodowanego uznano, że zostanie przewieziony karetką do szpitala w Puszczykowie. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Sprawę bada policja.

Zdjęcia: PSP Kościan

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”54″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

do Góry