Weronika Trybuła najlepsza w Grand Prix Wielkopolski!

Zawodniczka Polonii Śmigiel, Weronika Trybuła, zwyciężyła w II Grand Prix Wielkopolski Młodzików i Młodziczek. Pozostali reprezentanci klubu także spisali się świetnie.

W niedzielę w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. W zawodach, w których wzięło udział ponad 100 zawodników, było 8 reprezentantów Polonii Śmigiel. Najlepiej zaprezentowała się Weronika Trybuła, która okazała się najlepsza wśród młodziczek i, podobnie jak w I Grand Prix, zwyciężyła.

Na trzecim stopniu podium turniej zakończyła Julia Borowska, która w poprzedniej edycji zajęła drugie miejsce. W półfinale zmierzyła się z koleżanką z klubu i musiała uznać wyższość Weroniki. Wśród młodziczek zabrakło Katarzyny Nowak, która posiada limit imienny na Grand Prix Polski. Awans na ten turniej zdobyła również zwyciężczyni. Ola Przybylska zakończyła zawody na miejscu 8, a Zuzanna Wieczorek na miejscu 22.

Z kolei wśród młodzików najlepiej z KS Polonia Śmigiel spisał się Piotr Wieczorek, który zajął 8 pozycję. Kacper Paul był 17, a Miłosz Kmieciak i Miłosz Starzonek zostali sklasyfikowani na miejscach 33-40.

Zdjęcia: KS Polonia Śmigiel