Na os. Piastowskim ktoś zniszczył urządzenie do zabawy – bujany samochód dla dzieci. Zabawka nie nadaje się do użytku, została więc zabezpieczona.

Do uszkodzeń bujanego samochodu doszło w ostatni weekend. Urządzenie zostało niedawno zamontowane przy tamtejszym placu zabaw. Ktoś, prawdopodobnie wandale, rozerwał rury stanowiące stelaż samochodu, choć pojawiały się głosy, że jego konstrukcja nie była prawidłowo wykonana.Władze miasta obiecują, że zweryfikują te informacje. Zabawka zostanie zdemontowana i naprawiona, po czym zamontowana ponownie.

Zdjęcia: UM Kościan

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”41″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

do Góry