Spore zainteresowanie naszych czytelników wzbudziła w ubiegłym roku wokalistka Summer, która w Kościanie kręciła teledysk do utworu “Całuj, całuj”. Teraz będzie można usłyszeć i obejrzeć ją na żywo, na dożynkach gminnych w Przemęcie!

Dożynki odbędą się w niedzielę, 2 września, przy sali Gminnego Centrum Kultury w Przemęcie. Rozpoczną się o godzinie 14.00 mszą świętą, po której korowód dożynkowy przejdzie na miejsce imprezy. Tam (o godzinie 16.00) odbędzie się tradycyjny obrzęd dożynkowy, a po nim przyjdzie czas na występy m.in. przedszkolaków, orkiestry dętej OSP i mażoretek. Z kolei o godzinie 18.00 wystąpi zespół “Gioielli”. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci.

W końcu, o 19.30, na scenie pojawi się znana kościaniakom wokalistka Summer, która we wrześniu ubiegłego roku, właśnie w Kościanie, kręciła teledysk do swojego przeboju “Całuj, całuj”. Dla miłośników muzyki disco, dożynki w Przemęcie będą więc świetną okazją, do zobaczenia piosenkarki na żywo. Po jej koncercie odbędzie się także zabawa taneczna.

Filmik z planu zdjęciowego podczas nagrywania teledysku:

do Góry