Sukcesy tenisistów stołowych ze Śmigla!

Kolejne sukcesy tenisistów stołowych Polonii Śmigiel. Michał Kaźmierczak był najlepszy, a Weronika Trybuła czwarta w Czempiniu, rewelacyjne wyniki w Liścu Wielkim zanotowały Aleksandra Przybylska i Zuzanna Wieczorek.

18 września w Czempiniu rozegrano I Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów. W rywalizacji wzięło udział 7 zawodników Polonii Śmigiel: Katarzyna Nowak, Weronika Trybuła, Julia Borowska, Aleksandra Przybylska, Miłosz Kmieciak, Michał Kaźmierczak i Piotr Wieczorek.

Najlepiej wśród nich spisał się Michał Kaźmierczak, który okazał się najlepszy w swojej kategorii. Dzięki zwycięstwu wywalczył awans na Grand Prix Polski, które odbędzie się w Gliwicach. Na bardzo dobrym 4 miejscu wśród dziewcząt zawody zakończyła Weronika Trybuła.

Wyniki Juniorki:

4 Weronika Trybuła
6. Aleksandra Przybylska
7. Kasia Nowak
13. Julka Borowska

Juniorzy:

1. Michał Kaźmierczak
25. Piotr Wieczorek
29. Miłosz Kmieciak

17 września w Liścu Wielkim odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów. Pod nieobecność posiadających limit imienny na I Grand Prix Polski Julki Borowskiej i Michała Kaźmierczaka, wystartowało tam 6 polonistów: Natalia Lemańska, Dominika Sworacka, Aleksandra Przybylska, Maria Żak, Zuzanna Wieczorek i Piotr Wieczorek.

Najlepiej wypadła Ola, która zajęła 3 lokatę, a tuż za nią, na 4 miejscu, zameldowała się najmłodsza z całej ekipy Zuza.

Wyniki Kadetki:

3. Aleksandra Przybylska
4. Zuzanna Wieczorek
13. Natalia Lemańska
17. Maria Żak
21. Dominik Sworacka

Kadeci:

9. Piotr Wieczorek

Zdjęcia: KS Polonia Śmigiel

do Góry