“Strefa Chillout” na łazienkach [ZDJĘCIA]

Setki kościaniaków zjawiły się w niedzielę na kościańskich łazienkach, by wziąć udział w imprezie pod nazwą “Strefa chillout”. Frekwencja była jeszcze wyższa, niż przed rokiem.

“Strefa chillout” zorganizowana została po raz drugi. Z pierwszą edycją imprezy mieliśmy do czynienia w ubiegłym roku, tuż po zakończeniu prac związanych z rewitalizacją kościańskich łazienek. Wydaje się, że więcej było nie tylko ludzi, którzy przyszli na imprezę, ale także atrakcji. Te przygotowano głównie dla dzieci, ale nie brakowało też ciekawych wydarzeń dla starszych.

Były liczne gry i zabawy oraz spektakl dla dzieci. Do tego dmuchańce, malowanie twarzy, zwierzęta z balonów, a nawet żywe zwierzęta – alpaki, z którymi chętnie robiono sobie zdjęcia i spacerowano. Lubiący aktywnie spędzać czas mogli pograć w badmintona, piłkę nożną, piłkę ręczną, popływać kajakami po Obrze, a nawet spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Oprócz tego rozegrano też turniej piłki nożnej plażowej dzieci. Odważni mogli zjechać po linie z drzewa, a ci lubiący spokojny odpoczynek posiedzieć i poleżeć na leżakach, czy kocach.

Nie zabrakło oczywiście stoiska Wodociągów Kościańskich z pyszną kranówką. Zjawili się też strażacy, policjanci i ratownicy wodni ze swoim sprzętem. Miłośnicy literatury mogli z kolei wziąć sobie jakąś książkę. Ze swoim stoiskiem wystawił się też kościański oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Wszystko odbywało się przy świetnej muzyce zapewnianej przez DJ Sebastian Wasielewski.

Zobacz też: Strefa Chillout 2021

do Góry