Siódma kolejka ligi wiejskiej bez większych zaskoczeń

Siódma kolejka ligi wiejskiej nie przyniosła większych zaskoczeń, ani gradu bramek. Liderem pozostaje WKS Gryżyna, przed Danko Choryń, zmieniła się tylko drużyna na ostatnim stopniu podium.

W niedzielę, 27 października, odbyła się siódma kolejka ligi wiejskiej. Lider tabeli, WKS Gryżyna, podejmował u siebie zawodników z Amicus Mórka, którzy zajmują siódmą pozycję. Wynik był więc do przewidzenia i zaskoczenia nie było. Gospodarze wygrali 5:1. Wicelider, Danko Choryń, gościł tym razem w Katarzyninie. Przedostatnia drużyna w lidze podjęła jednak walkę i łatwo gościom nie odpuściła. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Porażkę zaliczyła z kolei drużyna, która po ostatniej kolejce zajmowała 3 miejsce. Olimpia Stary Lubosz uległa w wyjazdowym meczu Strzelcowi Darnowo, któremu ostatnie nie wiedzie się zbyt dobrze. Porażka (3:2) spowodowała, że Olimpia wypadła poza podium. Na jej miejsce, z 5 pozycji, “wskoczył” Huragan Srocko, który pokonał (3:0) Rywala II Kurza Góra. Zasłużoną przerwę w tej kolejce mieli zawodnicy z Piechanina.

Wyniki 5 kolejki:

 • Huragan Srocko – Rywal II Kurza Góra 3:0
 • WKS Gryżyna – Amicus Mórka 5:1
 • Strzelec Darnowo – Olimpia St. Lubosz 3:2
 • MAT Katarzynin – Danko Choryń 2:3

Tabela po 6 kolejce:

 1. WKS Gryżyna – 18 pkt
 2. Danko Choryń – 15 pkt
 3. Huragan Srocko – 12 pkt
 4. Olimpia Stary Lubosz – 10 pkt
 5. Rywal II Kurza Góra – 10 pkt
 6. Strzelec Darnowo – 9 pkt
 7. Amicus Mórka – 3 pkt
 8. MAT Katarzynin – 3 pkt
 9. WKS Piechanin – 0 pkt
do Góry