Rajd po życie dla Marysi – ostatnie chwile by się zapisać!

W niedzielę, 24 października, odbędzie się samochodowy i motocyklowy “Rajd po życie dla Marysi”. Zapisy trwają do dziś, warto więc się pospieszyć.

Rajd po życie organizowany jest dla Marysi z Brenna zmagającej się z SMA typu I. Jedyną szansą dla dziewczynki jest kosztowna terapia. Brakuje jeszcze 2,3 mln. zł. Dlatego też w najbliższą niedzielę odbędzie się rajd samochody i motocyklowy. Wydarzenie zapowiada się ciekawie. Uczestnicy wyruszą z placu targowego w Śmiglu. Otrzymają mapkę z trasą. Po drodze, na punktach kontrolnych, czekać będą na nich punktowane zadania do wykonania. Trasa liczy ponad 70 km. Uczestnicy odwiedzą powiaty kościański, leszczyński i wolsztyński.

Rajd rozpocznie się o 10.00 w niedzielę, 24 października. Koszt uczestnictwa to 100 zł od samochodu i 50 zł od motocykla. Drużyny, które spiszą się najlepiej otrzymają nagrody. Dodatkowo na starcie i mecie rajdu zaplanowano dodatkowe atrakcje.

Zapisy trwają do środy, 20 października, do północy. Czasu jest więc niewiele. By wziąć udział należy wysłać SMS pod jeden z numerów telefonu: 784 155 632 (Magda D.), 784 651 476 (Magda M.).

Pomóc Marysi można też TUTAJ.

do Góry