Przegląd Artystyczny Osób z Niepełnosprawnością

Od szesnastu lat Ośrodek Wsparcia w Kościanie organizuje Przegląd Artystyczny Osób z Niepełnosprawnością. W tym roku w formie zdalnej.

Przegląd zorganizowano już po raz 16. Każdego roku do Kościana na to wydarzenie przyjeżdżają niepełnosprawni artyści z regionu. Występy dają wiele radości zarówno artystom, jak i publiczności. We wtorek odbyło się rozstrzygnięcie XVI Przeglądu Artystycznego Osób z Niepełnosprawnością, który w tym roku odbywał się w formie zdalnej.

Występy tradycyjnie były oceniane przez jury, w którym zasiadali: Renata Majorek, aktorka oraz wokalistka, Elżbieta Kwaśna, pedagog z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie, Mateusz Niedźwiedź, dyrektor Domu Kultury w Stęszewie, Jakub Kaczmarek, pracownik Domu Kultury w Stęszewie

Występom przyglądali się podopieczni kościańskiego Ośrodka Wsparcia. Po zapoznaniu się z przesłanymi nagraniami, jury doceniło prezentację oraz umiejętności wszystkich czternastu zespołów. Wysoko oceniło poziom artystyczny występów, włożony trud oraz ich różnorodność. Ostatecznie postanowiono przyznać wyróżnienia wszystkim zespołom.

do Góry