Potrzebne wsparcie! Pani Ania walczy z nowotworem!

Na Annę Szambelan z Kościana niedawno spadła straszna diagnoza – inwazyjny, złośliwy nowotwór. Ania postanowiła walczyć, ale potrzebne jest wsparcie.

Pani Ania to kościanianka, która lubi podróże po kraju i jazdę na rowerze. Ma męża Marcina i syna Adriana. Dba o swoje zdrowie, dlatego też poddaje się regularnym badaniom. W sierpniu, podczas profilaktycznego badania lekarka wykryła niewielką zmianę w jednej z piersi. Przeprowadzono mammografię, pobrano wycinek i wysłano do badań. Nieco ponad miesiąc temu przyszedł wynik – złośliwy, inwazyjny nowotwór. Po pierwszym szoku Ania stwierdziła, że to przecież nie wyrok i postanowiła walczyć. Potrzebne jest jednak wsparcie.

Zorganizowano więc zbiórkę pieniędzy poprzez fundację Rak’n’Roll. – Będę walczyć dla siebie, dla chłopaków, dla nas i dla naszych podróży tych małych i dużych. Proszę Was o wsparcie, by móc dalej spełniać moje marzenia. Zebrane pieniądze pomogą mi sfinansować dojazdy do kliniki, rehabilitację i sprzęt medyczny, który będzie mi potrzebny – wyjaśnia pani Ania.

Wpłat można dokonywać poprzez stronę fundacji – TUTAJ.

do Góry