24 marca w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się pokaz iluzji w wykonaniu Michała Skubidy. Mamy dla naszych Czytelników dwie podwójne wejściówki do wygrania.

Michał Skubida to wybitny iluzjonista, które wielu z nas znać może z filmików ze sztuczkami zamieszczanych na Facebook’u, TokToku czy YouTube. Występował w telewizji, Londynie, Edynburgu, Amsterdamie, a nawet Radomiu! Jest też bardzo duża szansa, że w ogóle go nie znacie. Warto to nadrobić. W programie “NieNaŻarty” znajdziecie połączenie komedii iluzji. Będzie można się pośmiać i jednocześnie zastanawiać, jakim cudem wybrana karta pojawiła się w kieszeni. Dowiecie się dlaczego “Skubi” został iluzjonistą, czemu magicy tak bardzo chronią sekrety i będziecie mogli przekonać się, czy czytanie w myślach jest możliwe? A jeśli sami chcieliście kiedyś nauczyć się magicznych sztuczek, to iluzjonista zdradzi sekret jednej z nich. Pokaz odbędzie się w piątek, 24 marca o godzinie 19.30 w Kościańskim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 35 złotych dostępne na KupBilecik, albo w kasie KOK.

Nasza redakcja wraz z iluzjonistą przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki. Wystarczy wysłać maila na: redakcja@ekoscian.eu i napisać, dlaczego akurat Wy powinniście otrzymać wejściówki? Odpowiedzi mogą przybrać dowolną formę. Im ciekawsza, bardziej zaskakująca, wzruszająca, czy nielogiczna odpowiedź, tym lepiej. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w mailu zwrotnym. Czas na wysyłanie do niedzieli, 19 marca do godziny 20.00.

do Góry