W dniach 6-8 września odbędą się będą zawody karpiowe o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Kościana. To ostatnie chwile by się na nie zapisać!

Kościański Klub Karpiowy zaprasza do udziału w zawodach o III Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kościana. Imprezę zaplanowano na dni 06-08 września 2019 r. na łowisku w Sączkowie. Kierowana jest do amatorów wędkarstwa karpiowego. Zawody karpiowe odbędą się w formule dowolnej, tzn. dopuszczone łowienie z wywózki lub metodą rzutową. Organizatorem zawodów jest Kościański Klub Karpiowy PrideofCarp, który w tym roku po raz pierwszy zorganizuje zawody trwające dłużej niż 24 godziny. Uczestnicy otrzymają jeden ciepły, dwudaniowy posiłek w czasie trwania zawodów oraz dojazd do stanowisk samochodami.

Sponsorami nagród są: Bengal Sklep Zoologiczno-wędkarski z Kościana oraz PuRa Baits. Zawody pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta p. Macieja Zielonki. Zapisywać można się do 31.07.2019 r. w sklepie zoologiczno-wędkarskim Bengal lub pod nr. tel. 572-941-581. Nasza redakcja objęła zawody patronatem medialnym.

do Góry