Ostatnia szansa na tańsze bilety na Summer Festival!

To już ostatnie dni, kiedy można zdobyć tańsze bilety na Summer Festival, który odbędzie się 22 czerwca w Kościanie! Na scenie zaprezentują się m.in. K.A.S.A. i Big Cyc!

Tańsze bilety na Summer Festival w Kościanie, bo w cenie 10 zł, kupimy jedynie do końca maja. Dostępne są na Bilety24 oraz Biletyna. Dostępne są też w punktach sprzedaży stacjonarnej: w kasie kościańskiego basenu oraz biurze Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie (budynek dworca PKP). Od 1 czerwca cena biletów wzrośnie do 50 zł!

Dwie edycje Disco Summer Show Festival cieszyły się sporą popularnością, zwłaszcza pierwsza odsłona imprezy. W tym roku przed kościańską publicznością wystąpią Krzysztof  K.A.S.A. Kasowski, Marta Gałuszewska, Marcus P., a także zespoły Black Biceps i Big Cyc. Imprezę po raz kolejny poprowadzi niezawodny Maciej Smoliński, doskonale znany już w Kościanie z dwóch poprzednich edycji Summer Festival.

Nie zabraknie oczywiście atrakcji wokół sceny i strefy gastronomicznej. – Każdego roku staramy się zaskoczyć mieszkańców jakąś niespodzianką. W pierwszym roku była to możliwość skoku na bungee, w czasie drugiej edycji loty helikopterem. I to właśnie ta druga atrakcja na prośbę uczestników zostanie powtórzona. Będzie można zobaczyć Kościan z lotu ptaka – zapewniają organizatorzy.

Relację i fotorelację z imprezy zobaczycie oczywiście na eKoscian.eu!

Bilety na Summer Festival
do Góry