Na ferie zimowe Kościański Ośrodek Kultury przygotował ciekawą ofertę. Mimo, że ferie dobiegają końca, to można z nich jeszcze skorzystać.

Oferta KOK przeznaczona jest dla dzieci, ale nie tylko. Można obejrzeć lekcje gry na harmonijce, wziąć udział w konkursie, wejść w magiczny świat dźwięków, czy nawet poćwiczyć jogę.

Konkurs “Zapisz swój sen”

Konkurs literacki przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Szczegóły dostępne TUTAJ. Nagrodą główną jest nagroda pieniężna, ale czekają też książki. Czasu została niewiele, więc warto się pospieszyć.

Dźwiękownia Darii

To zajęcia on-line, które wprowadzą najmłodszych w magiczny świat dźwięków i muzyki. Prowadzi je znana już kościaniakom Daria Kaczór. Odcinki z zajęciami dostępne TUTAJ.

Jogozabawa

Ferie z jogą dla każdego. Lekcje przygotowane są w sposób, by nawet początkujący nie mieli z nimi problemów. Coś dla osób, chcących odpocząć od dnia codziennego. Zajęcia dostępne TUTAJ.

Graj z Jaromim

Jedna z najciekawszych propozycji KOK. Znany, zwłaszcza z utworów gwarowych, muzyk i wirtuoz harmonijki Jaromi uczy grać właśnie na harmonijce. Lekcje krótkie, konkretne i prowadzone w interesujący sposób. Bo przecież każdy chciał się kiedyś nauczyć grać na tym instrumencie. Lekcje dostępne TUTAJ.

do Góry