Obra kończy sezon na czele grupy. 1:1 w ostatnim meczu.

W ostatnim meczu sezonu 2020/21 IV ligi Obra Kościan podejmowała u siebie Krobiankę Krobia. Kościaniacy zremisowali i zakończyli sezon na pierwszym miejscu w grupie spadkowej.

Ostatni w sezonie mecz rozpoczął się niezbyt dobrze dla kościaniaków, bo już w 5 minucie spotkania goście wyszli na prowadzenie. Nasi piłkarze grali kiepsko, tracili łatwo piłki, a jeśli już zdecydowali się na strzał, to niezbyt celnie. Tak wyglądała cała pierwsza połowa spotkania. Dodatkowo przed przerwą Obra otrzymała spory cios. Czerwoną kartę ujrzał Filip Tylczyński.

Druga połowa to już zupełnie inny mecz. Zawodnicy Obry bardziej szanowali piłkę, a przeprowadzane akcje było o wiele bardziej przemyślane. Niestety nadal brakło celności i nieco szczęścia. Mimo braku jednego zawodnika kościaniacy dominowali na boisku. Przyniosło to efekt około 80 minuty spotkania. Po błędzie bramkarza gości piłkę do pustej bramki z dwudziestu pięciu metrów skierował Maciej Przewłocki. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Obra Kościan ciężki sezon w grupie spadkowej zakończyła na pierwszym miejscu. Teraz przyszedł czas na odpoczynek i już wkrótce zawodnicy rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu.