Polecamy najnowszy numer Gazety Kościańskiej z dnia 18 stycznia 2023 roku. Wewnątrz mnóstwo ciekawych informacji z regionu.

Najnowszy numer Gazety Kościańskiej dostępny jest od środy, 18 stycznia. W tygodniku poruszamy temat cen chleba, studniówek, kościańskiego Rynku, sprzeciwu mieszkańców Starego i Nowego Lubosza wobec budowy chlewni.

Chleba naszego, powszedniego…

Chleb to jeden z produktów, który codziennie gości w naszym menu. Bez niego wielu z nas nie wyobraża sobie życia. Jego cena szybko jednak rośnie. Czy to koniec podwyżek? O tym w najnowszym numerze GK.

Ogłoszono przetarg na Rynek

Pojawiła się nadzieja, ogłoszono przetarg na dokończenie kościańskiego Rynku. Nie odpuszczają też przedsiębiorcy, których przedłużająca się modernizacja mocno dotyka.

Podziel się posiłkiem

W Bistro nad Obrą można podzielić się posiłkiem. Akcja się przyjęła i nie brakuje zarówno korzystających z pomocy, jak i chętnych pomóc. W tym numerze GK piszemy o szczegółach pomysłu i skąd w ogóle się wziął.

Nie dla chlewni

Mieszkańcy Starego i Nowego Lubosza, ale nie tylko, sprzeciwiają się planowanej budowie chlewni. Wysuwają mocne argumenty.

Studniówka Kolberga

Rozpoczął się sezon studniówkowy. Maturzyści z “Kolberga” bawili się na studniówce we Włoszakowicach.

Oprócz tego najnowsze informacje sportowe, policyjne, kryminalne, relacje z imprez, zapowiedzi wydarzeń, oczywiście program telewizyjny i wiele innych. Do tego numeru “Kościańskiej” dołączony jest także Monitor Wielkopolski.

do Góry