Moto Piknik dla Marysi w Śmiglu [ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie na Placu Targowym w Śmiglu odbył się “Moto Piknik dla Marysi”. Zebrano ponad 75 tysięcy złotych!

Moto Piknik zorganizowano dla Marysi Drożdżyńskiej z Brenna zmagającej się ze rdzeniowym zanikiem mięśni. Dziewczynka na leczenie potrzebuje ponad 9 milionów złotych, a na koncie zbiórki widnieje kwota 3,9 mln. Brakuje więc sporo. Impreza okazała się jednak sporym sukcesem, bo na Placu Targowym w Śmiglu niedzielę postanowiło spędzić, i przy okazji pomóc, bardzo wiele osób.

Odwiedzający Plac Targowy w Śmiglu na pewno nie byli zawiedzeni, bo atrakcji było bardzo dużo. Przede wszystkim zadowoleni byli miłośnicy motoryzacji. Oglądać mogli samochody sportowe, auta z PRL i zabytkowe, przejechać się limuzyną, podziwiać potężne samochody amerykańskie, a nawet pojazdy rolnicze. Nie zabrakło też motocykli, wozów strażackich i aut policyjnych, a nawet gokartów.

Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dla osób, które lubią dobrze zjeść. Sporym zainteresowaniem cieszyły się loty helikopterem. Odbyły się też liczne licytacje i kiermasz. Można było przejechać się bryczką.

Podczas imprezy zebrano ponad 75 tysięcy złotych!

Pomóc Marysi można TUTAJ.

Zdjęcia: Ewa Gucińska

do Góry