Michał potrzebuje pomocy! Zbiórka na kosztowne leczenie

Michał Skrzypek z Betkowa potrzebuje pomocy. Mężczyzna choruje na chłoniaka. Potrzebna jest spora kwota na leczenie, które da mu szansę.

Michał Skrzypek z Betkowa ma 36 lat, żonę i dwójkę dzieci. Niestety we wrześniu ubiegłego roku ich życie rodzinne zaburzyła straszliwa diagnoza. U mężczyzny wykryto złośliwego chłoniaka żołądka – Burkitta. Jest to szybko rozwijający się nowotwór, dlatego też szybko podjęto leczenie. Niestety 8 miesięcy chemioterapii nie pomogło. Guz rósł nadal. Pojawiły się przerzuty. Michał się nie poddaje, ale w walce z chorobą potrzebuje pomocy.

– Obecnie jedyną nadzieją jest Immunoterapia CAR-T. To nowoczesna metoda leczenia chłoniaków opornych na chemioterapię. Jest bardzo skuteczna, ale niestety strasznie droga – pisze na portalu zrzutka.pl Michał. Koszt leczenia to aż 1,5 miliona złotych, a wykonywana jest w Stanach Zjednoczonych. – Ta kwota jest dla mnie i moich najbliższych niewyobrażalnie wysoka. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich, wszystkich, którzy mogą pomóc mi w tej nierównej walce o życie. Każda złotówka się liczy, bo daje mi nadzieję, że jutro jeszcze nadejdzie – apeluje.

By pomóc Michałowi wystarczy wejść na stronę zbiórki i wpłacić wybraną kwotę. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota. Link do zbiórki – TUTAJ.

Michał Skrzypek z rodziną
do Góry