Kto awansuje do Premier League – Swansea vs Brentford?

Już w sobotę fani Premier League dowiedzą się, jak będzie wyglądał komplet zespołów w najwyższej klasie rozgrywkowej w kolejnej kampanii. Swansea oraz Brentford powalczą o spełnienie marzeń i awans do piłkarskiej elity. Pszczoły już w poprzednim sezonie poznały smak przegranego finału. Swansea w minionych latach zdobywało doświadczenie gry w Premier League. Kto będzie górą zdaniem analityków zakładów bukmacherskich?

Swansea

Piłkarze Łabędzi nie są faworytem tego meczu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaskoczyli analityków zakładów bukmacherskich i wygrali tę rywalizację. Spotkanie odbędzie się na Wembley, czyli neutralnym gruncie, z którego Brentford nie ma pozytywnych wspomnień po ostatniej kampanii.

Łabędzie w rozgrywkach ligowych musiały uznać wyższość Pszczół w ligowej tabeli. Swansea zakończyło rozgrywki z dorobkiem 80 oczek na 4. pozycji. Brentford uzbierało siedem punktów więcej. Jak wyglądały bezpośrednie potyczki pomiędzy tymi zespołami? W dwóch poprzednich meczach padł wynik BTTS, jednak warto odnotować, że Swansea nie wygrało w trzech ostatnich starciach z tym przeciwnikiem.

Głównym atutem Swansea w tym meczu powinna być dobra organizacja w grze obronnej, co może być zaskoczeniem dla fanów, którzy nie śledzili poczynań tego zespołu od czasu spadku z Premier League. Obecnie jest to drużyna, która mocniej koncentruje się na defensywnie, niż pięknej grze, do której przyzwyczaili kibiców w najwyższej klasie rozgrywkowej w poprzednich latach.

Statystyki wskazują, że w trzech ostatnich meczach bezpośrednich Swansea zdobywało dokładnie po jednej bramce przeciwko Brentford. Może to być ciekawy wybór z oferty zakładów sportowych, że również tym razem dokładnie jeden raz trafią do siatki.

Swansea statystyki:

Brentford

W poprzedniej kampanii Pszczoły przegrały decydujące spotkanie, które kosztowało ich brak awansu do Premier League. Górą w tamtej rywalizacji było Fulham, jednak drużyna z zachodniego Londynu szybko wraca do Championship. Fani Brentford z pewnością chcieliby rewanżu, ale na pewno nie w przyszłym sezonie na ligowych boiskach.

Pszczoły zakończyły ligowe rozgrywki na trzecim stopniu podium i brakło im czterech punktów, aby wywalczyć bezpośredni awans, co udało się ekipie Watfordu. Patrząc na ostatnią formę tego zespołu, można śmiało powiedzieć, że znajdują się w lepszej dyspozycji niż Swansea, ponieważ zwyciężyli w 5 z 6 kolejnych rozegranych spotkań. W pierwszym spotkaniu fazy play-off nie mieli łatwego zadania, ponieważ zmierzyli z Bournemouth, które jeszcze rok temu występowało na boiskach Premier League, ale ostatecznie pokonali tego przeciwnika 3:2.

Pszczoły po nieudanym zakończeniu poprzedniej kampanii były zmuszone do sprzedaży kilku czołowych zawodników, ale szybko podniosły się z kolan. Obecnie najważniejszym piłkarzem tego zespołu stał się I. Toney, który uzbierał aż 31 bramek i zaliczył 10 asyst w sezonie zasadniczym. Można być pewnym, że w jego przypadku występy na boiskach Premier League w kampanii 2021/2022 ma zapewnione. Sęk w tym, czy będzie to w ekipie Brentford, czy też pójdzie w ślady Watkinsa, czy Benrahmy.

Brentford statystyki:

Zakłady bukmacherskie – sprawdź, co nowego w sporcie

Na podstawie aktualnej formy, a także dyspozycji w sezonie zasadniczym zakłady bukmacherskie Superbet, a konkretnie ich analitycy w tym meczu stawiają na Pszczoły, które na podstawie uzyskanych kursów mają większe szanse na wygraną. Mimo wszystko przeliczniki są wyrównane, co pokazuje, że można się spodziewać równego spotkania, w którym zdecydują detale.

W poprzednim sezonie takim detalem był rzut wolny Bryana, który zaskoczył całą Anglię. Kto tym razem zostanie bohaterem? W ofercie zakładów bukmacherskich znajdziesz również wiele ciekawych rezultatów dotyczących strzelców bramek. Największe prawdopodobieństwo na zdobycie gola mają A. Ayew oraz I. Toney, czyli dwóch najlepszych strzelców obu zespołów.

Swansea w ostatnim czasie strzelało dokładnie po jednym golu w trzech kolejnych starciach z Pszczołami. Brentford nie przegrało żadnego z tych meczów, co oznacza, że w każdym z nich padł wynik z golem obu stron. Kursy na takie zdarzenia są podwyższone, ponieważ w finałach bardzo często notowane są undery bramek. Oba zespoły znają stawkę tej rywalizacji, więc wątpliwe, że będą chciały się otworzyć od samego początku.

Polonia Śmigiel znowu najlepsza! Przeczytaj podsumowanie ostatniego turnieju w tenisie stołowym -> https://ekoscian.eu/polonia-smigiel-znow-najlepsza/

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019. Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Materiał sponsorowany

do Góry