Kościaniak w Finale Województwa Turnieju o Puchar Prezesa PZPN

Kościaniak Tomasz Bamber zagrał w tegorocznym Finale Województwa Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Znalazł się w reprezentacji drużyny z Gostynia.

W tegorocznym finale aż 5 z 8 drużyn to zespoły Akademii Piłkarskiej Reissa. Stawkę uzupełniła drużyna Lecha Poznań i dwa zespoły Warty Poznań. Wśród finalistów znalazła się gostyńska Reprezentacja Regionu APR, w której z powodzeniem występuje Tomasz Bamber z APR Kościan. Zespół prowadzi kościański trener Tomasz Dudek.

– Tomek trenuje w naszej lokalizacji od pięciu lat i zalicza kolejne ścieżki kariery w piramidzie szkoleniowej naszego klubu. Aktualnie jest wiodącym zawodnikiem w lokalizacji. Regularnie występuje w reprezentacji regionu, która znakomicie spisuje się w rozgrywkach WZPN i jest w strukturach pierwszej reprezentacji APR. Właśnie ten zespół będzie bronił wywalczonego dwukrotnie przez nasz klub trofeum. Jak widać przykładamy szczególną uwagę do rozwoju piłkarskich talentów, a jednocześnie wspaniale bawimy się z piłką nożną w mniej zaawansowanych grupach. Trzymam kciuki za Tomka, aby spełnił swoje marzenia o grze w naszych zespołach w Centralnej Lidze Juniorów – mówi koordynator Tomasz Woźniak z AP Reissa Kościan.

Finał Województwa Turnieju o Puchar Prezesa PZPN rozegrano 24 stycznia w Gnieźnie. W kategorii U-12 zwyciężyła drużyna APR Poznań, a w kategorii U-10 reprezentacja Lecha Poznań.

do Góry