Kolizja na pechowym skrzyżowaniu “piątki”

Do poważnej kolizji doszło we wtorek wieczorem na drodze krajowej nr 5. To już kolejne niebezpieczne zdarzenie w tym miejscu.

Do kolizji doszło około godziny 20.00, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogami prowadzącymi w stronę Kurowa i Starych Oborzysk. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – opel i BMW. Policja ustala przebieg zdarzenia, jednak najprawdopodobniej przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę BMW. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć dziecko, będące pasażerem jednego z aut zostało przetransportowane do szpitala na badania. Na miejsce wezwane zostały również PSP i OSP Kościan. Przez ponad godzinę ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”53″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

do Góry