Kinga Czarnecka zastępcą dyrektora szpitala w Lesznie!

Kinga Czarnecka, była zastępczyni burmistrza Kościana została pełniącą obowiązki zastępca dyrektora do spraw ekonomicznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie.

Na początku grudnia zastępczyni burmistrza Kościana i naczelnik Wydziału Infrastruktury i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Kościanie, Kinga Czarnecka złożyła rezygnację z pełnionych funkcji. Jak poinformowała wtedy, otrzymała ciekawą propozycję pracy, ale szczegółów zdradzać nie chciała. W urzędzie pracowała przez ponad 15 lat, do 15 stycznia 2022 roku. Jak się okazało była wiceburmistrz została pełniącą obowiązki zastępca dyrektora do spraw ekonomicznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie.

To dla mnie duże wyzwanie, ale też okazja do zdobycia nowych doświadczeń. Już po pierwszych dniach pracy widzę, że mam tu równorzędnych partnerów do dyskusji i wymiany spostrzeżeń, którzy posiadają ogromne doświadczenie – mówi nam Kinga Czarnecka.

W pracy zajmować się będzie sprawami ekonomicznymi w obszarze inwestycji, remontów, zakupów, żywienia, spraw techniczno-eksploatacyjnych i innych.

Zdjęcie: Jarek Adamek/elka.pl

do Góry