Dziś tańsze bilety na Kombi i Papa D!!!! Do wygrania bilet!

Tylko dziś można taniej zakupić bilety na koncert “Złote lata 80′ – Kombi i Papa D”, który odbędzie się w Kościanie! Mamy też dla Was konkurs, w którym można wygrać podwójną wejściówkę na imprezę!

Bilety w piątek, 21 września, są tańsze o 25%, jeśli kupimy je na stronie biletyna.pl. Oprócz tego, już po regularnej cenie, wejściówki można nabyć w kasie Basenu MOSiR w Kościanie, Centrum Ubezpieczeń Maria Kaczmarek przy ul. Paderewskiego 18 oraz w biurze Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej. Koncert odbędzie się w sobotę, 29 września, w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Franciszka Ratajczaka. Przed publicznością wystąpią dwa legendarne zespoły, które królowały na radiowych listach przebojów, imprezach i prywatkach w latach 80-tych.

Redakcja eKoscian.eu przygotowała też konkurs dla naszych czytelników. Mamy dla Was jedną podwójną wejściówkę na koncert. By go wygrać należy napisać, który utwór zespołu Kombi lub Papa D. jest Twoim ulubionym i dlaczego? Odpowiedź należy wysłać na adres redakcja@ekoscian.eu do niedzieli do godz. 12.00, w tytule wpisując Złote lata 80, a w mailu podając także imię, nazwisko i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych tylko i wyłącznie do celów realizacji konkursu.  Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona!

do Góry