Dziś “Ogień” w Opolu! Liczy się każdy głos!

Dziś, w piątek 15 września, kościański zespół Ogień zagra w Opolu. Grupa zmierzy się z innymi muzykami w kategorii “Debiuty”. O tym kto wygra zadecyduje jury i głosy widzów, dlatego warto ich wspomóc!

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w tym roku, z powodu wielu kontrowersji związanych z wycofaniem się muzyków z imprezy rzekomo broniących jednego z wykonawców, który do festiwalu nie został dopuszczony, został przełożony na wrzesień. Najbardziej ucierpieli na tym debiutanci, którzy długo przygotowywali się do zaprezentowania się na wielkiej scenie. Jednym z nich jest kościański zespół Ogień, który w swoją piosenkę “Mary Jane” włożył wiele pracy i środków. Utwór dzięki tej pracy stoi na bardzo wysokim poziomie, a wśród niektórych znawców i krytyków uważany był za kandydata do przeboju lata. Niestety, jako że “Opole”odbywa się dopiero dziś, to do szerokiego grona odbiorców trafi teraz.

Zespół “Ogień” w Opolu pojawił się w czwartek, gdzie przygotowuje się do występu. Zanim jednak to się stanie odbędzie się koncert jubileuszowy Maryli Rodowicz, trzeba będzie więc uzbroić się w cierpliwość, tym bardziej, że “Ogień” zaprezentuje się prawdopodobnie jako przedostatni zespół, prawdopodobnie po godz. 23.00. Sam konkurs rozpocznie się ok. 22.15. Najlepszego debiutanta wybierze jury w składzie Izabela Trojanowska, Piotr Moc, Ryszard Rynkowski, Piotr Cugowski, Marcin Wyrostek, a także głosy widzów. Warto więc wysłać SMSa na naszych reprezentantów i wspomóc ich w przyszłej, miejmy nadzieję wielkiej, karierze. W końcu to też promocja naszego miasta.

Oprócz tego swojego zwycięzcę wybierze też Radio Opole. Głosować można na http://radio.opole.pl/434,4,zdecyduj-kto-otrzyma-nagrode-radia-opole-dla-naj

do Góry