Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Od wtorku działają dyżury podatkowe w urzędach skarbowych o Polskim Ładzie. Informacje można uzyskać telefonicznie lub osobiście, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

W związku z zamieszaniem związanym z Polskim Ładem wprowadzono dyżuru w urzędach skarbowych, podczas których można uzyskać dodatkowe informacje. W dni robocze od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację można uzyskać kontaktując się telefonicznie lub osobiście – mówi Małgorzata Spychała-Szuszczyńska rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Oprócz ogólnopolskich infolinii (22 765 64 64, 801 055 055, 22 330 03 30), w wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomiono specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronach poszczególnych urzędów w serwisie www.wielkopolskie.kas.gov.pl. Również system rezerwacji wizyt dostępny na stronie wizyta.podatki.gov.pl został rozbudowany o nową tematykę.

Od 11 stycznia można w nim rezerwować wizyty dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.

do Góry