Za nami drugi Disco Summer Show Festival w Kościanie. Było sporo muzyki, atrakcji, publiczności, ale też i deszczu.

Impreza disco rozpoczęła się intensywnym opadem deszczu. Deszcz mimo, że trwał kilkanaście minut, próbował też utrudnić zadanie występującym, bo spowodował niewielkie problemy techniczne. Pogoda jednak nie wystraszyła widzów, którzy nie zwracali większej uwagi na opady i świetnie się bawili pod sceną. Na początku na scenie zaprezentował się zespół Bayera. Koncert rozpoczął się nieco wcześniej, niż pierwotnie planowano, dlatego przed drugim zespołem nastąpiła przerwa. Nie było jednak czasu na nudę, bo publiczność zabawiał Maciej Smoliński, któremu usta nie zamykały się nawet na chwilę.

W końcu przyszedł czas na Spontan i zespół Gesek. Później na scenie pojawili się śpiewacy z zespołu Boney M, a na końcu zespół Exaited. Przed tą grupą ponownie nastąpiła przerwa z powodu problemów technicznych spowodowanych zalegającą na scenie po deszczu wodą. Impreza zakończyła się więc z opóźnieniem, co jednak nie zmartwiło miłośników muzyki disco.

Podczas imprezy można też było skorzystać z ciekawych atrakcji. Największą był oczywiście przelot nad Kościanem helikopterem, ale były też atrakcje dla dzieci, strefa gastronomiczna, czy różnego rodzaju stoiska z gadżetami.

do Góry