Charytatywna impreza dla Nadii w najbliższą sobotę!

W najbliższą sobotę, 16 października, przy ul. Polnej w Kiełczewie odbędzie się charytatywna impreza, podczas której zbierane będą pieniądze, by pomóc zmagającej się z nowotworem Nadii Chudzińskiej z Kokorzyna.

U pani Nadii dwa lata temu zdiagnozowano złośliwy nowotwór piersi. Po intensywnym leczeniu wydawało się, że walkę udało się wygrać. Pojawiły się jednak liczne dolegliwości związane z procesem leczenia. Okazało się też, że pojawiły się liczne przerzuty. Pani Nadia jest w trakcie kolejnego leczenia, jednak generuje ono ogromne koszty – około 15 tys. zł miesięcznie. By pomóc Nadii w Kiełczewie odbędzie się charytatywna impreza.

Atrakcji zaplanowano wiele. Będzie coś dla miłośników motoryzacji, pojawi się radiowóz, będzie można obejrzeć sprzęt strażacki. Zaplanowano pokaz zumby, zawody sportowe, wspólne ognisko, liczne atrakcje dla dzieci, w tym wycinanie dyń. Nie zabraknie oczywiście rozbudowanej strefy gastronomicznej. Odbędą się też licytacje.

Festyn zaplanowano na sobotę, 16 października, a jego początek na godzinę 14.00 na placu przy ul. Polnej w Kiełczewie. Nadii pomóc można także poprzez zrzutkę TUTAJ.

do Góry