Bieg Przyjaźni w Widziszewie [ZDJĘCIA cz. 1]

W niedzielę, 6 sierpnia odbył się XXXI Bieg Przyjaźni w Widziszewie. Na starcie biegu w kategorii Open stanęło niemal 170 zawodników, który rywalizowali na dystansie ok. 10 kilometrów. Linię mety w wyznaczonym czasie przekroczyło 162 uczestników. Najstarszym uczestnikiem, który ukończył bieg był Michał Szkudlarek z Przysieki Polskiej.

Najszybciej trasę pokonał Krzysztof Szymanowski z Kościana reprezentujący Szymanowski Team, który pokonał ją w 33 minuty. Drugi na mecie zameldował się Damian Glapiak reprezentujący Osową Sień, a trzeci Yuriy Blahodir z Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejscu czwartym przybiegł Dmytro Kononov, piąty Daniel Bosy z LKS Sana Kościan, a szósty Tomasz Musiał z Dąbcza.

Z kolei wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Kołaczkowska z Potaszy reprezentująca SklepBiegacza.pl (25 miejsce w kategorii Open), druga linię mety przekroczyła Marlena Nowacka z Piasków, a trzecia była Milena Tomaszyk z Wonieścia. Tuż za podium uplasowały się kolejno Agnieszka Wojtaszek z Kościana, Martyna Zielińska i Ewa Szawelska, obydwie z Leszna.

Część 1 – zdjęcia ze startu zawodów oraz w trakcie biegu!