APR Kościan trzecia w Turnieju o Złotą Podkowę!

APR Kościan wywalczyła trzecie miejsce w XIV Turnieju o Złotą Podkowę Racotu w kategorii żaka młodszego. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Futsal Gostyń.

Turniej z uwagi na duże zainteresowanie zespołów i bezpieczeństwo zawodników podzielono na dwa dni. W poniedziałek o Złotą Podkowę w Hali Sportowej w Racocie systemem „każdy z każdym” walczyły zespoły: AP Red Box Poznań, APR Kościan, AP Talenty, Futsal Gostyń, UKS Talent Poznań, Obra Kościan i PKS Racot.

Najwyżej sklasyfikowanym zespołem z terenu powiatu kościańskiego okazała się Akademia Piłkarska Reissa – Kościan, która wywalczyła trzecie miejsce. W drodze na podium podopieczni trenera Tomka Woźniaka pokonali m.in. Obrę Kościan 2:0, Futsal Gostyń 2:0, PKS Racot 3:0, UKS Talent Poznań 1:0, ale ulegli AP  Talenty 0:1 oraz AP Red Box Poznań 1:3.