Trampkarze APR Kościan wywalczyli drugie miejsce w Halowym Turnieju Wisła Cup w Borku Wielkopolskim. Kościaniak Jeremi Rosolski trafił do zespołu gwiazd turnieju.

Drużyna trampkarzy Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan zimowy okres zakończyła startem w Halowym Turnieju Wisła Cup w Borku Wielkopolskim. W turnieju wystąpiły zespoły: APR Kościan, Dąbroczanka Pępowo, PS GOS Koźmin. Wlkp., Sparta Miejska Górka, Wisła Borek Wlkp. i rezerwy Wisły Borek Wlkp. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym, a najlepsze okazała się drużyna Dąbroczanki Pępowo. Kościaniacy wywalczyli drugie miejsce, a brązowe medale powędrowały do gospodarzy. Ponadto do drużyny gwiazd turnieju został wybrany Jeremi Rosolski z AP Reissa Kościan.

W najbliższym czasie podopieczni trenera Przemysława Skrzypczaka rozegrają serię gier kontrolnych przed startem rundy wiosennej w Lidze Okręgowej WZPN i Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej. Wśród sparingpartnerów są m.in.: Obra Kościan, Dyskobolia Grodzisk Wlkp., Wielkopolska Komorniki i Grom Wolsztyn.

Klub Akademia Piłkarska Reissa – Kościan prowadzi wiosenne nabory uzupełniające we wszystkich kategoriach wiekowych: skrzat (3-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat), młodzik (12-13 lat), trampkarz (14-15 lat). Więcej informacji pod tel. 606 976 471 lub www.facebook.com/apr.koscian .