Zespół ANN zagra koncert na żywo w radiowej Czwórce. To wielkie wyróżnienie, ale też okazja do promocji kościańskiej grupy.

Już w piątek, 23 lutego o godz. 18:00 kościański zespół ANN zagra na żywo w Programie Czwartym Polskiego Radia. Będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty “Fragmenty”. – Nasze utwory już od 2 lat znajdują się w pierwszej dziesiątce listy przebojów audycji Damiana Sikorskiego “Będzie głośno”. Właśnie to spowodowało, że zostaliśmy zaproszeni na koncert do studia – wyjaśnia Anna Spławska, wokalistka i liderka zespołu.
 
Koncert będzie można zobaczyć w Internecie na żywo na stronie internetowej radiowej Czwórki. – Jest to dla nas bardzo duże wyzwanie i radość, ale też możliwość pokazania się szerszemu gronu słuchaczy. Jak zawsze wspiera nas miasto Kościan oraz lokalne media – zaznacza wokalistka. Można też zdobyć wejściówkę na ten wyjątkowy koncert pisząc do środy 21 lutego do zespołu lub śledzić stronę radia.
 
Zespół ANN będzie gościł w radiu już po raz trzeci. Pierwszy raz  było to w 2016 r., a grupa wykonała wtedy dwa utwory w wersji akustycznej. Po raz drugi gościli tam w przeddzień ukazania się debiutanckiego krążka. W końcu przyszedł czas na pełen koncert, na żywo. – Czwórka z Damianem Sikorskim na czele, promuje nas i wspiera od samego początku, dając niesamowitą szansę promocji muzyki – podkreśla Anna Spławska. Na żywo zagrają jednak po raz pierwszy.
 
do Góry