Katarzynin wraca na fotel lidera ligi wiejskiej!

MAT Katarzynin po wygranej z Danko Choryń wraca na fotel lidera ligi wiejskiej. W czołówce tabeli jest jednak “ciasno” i o kolejności zdecyduje ostatnia kolejka rundy jesiennej.

W niedzielę rozegrano przedostatnią kolejkę rundy jesiennej ligi wiejskiej. Kolejkę ciekawą, bo przynoszącą ważne rozstrzygnięcia. Piłkarze z Katarzynina, którzy w poprzedniej spadli na drugie miejsce w tabeli, tym razem pewnie pokonali na wyjeździe Danko Choryń. Strzelili 7 bramek, wpuszczając 2. Dzięki zwycięstwu MAT Katarzynin wraca na fotel lidera.

W tej kolejce najważniejsze rozstrzygnięcia przyniósł mecz Rywal II Kurza Góra – Huragan Srocko. Lepsi okazali się zawodnicy z gminy Czempiń, którzy zepchnęli gospodarzy z pozycji lidera na trzecie miejsce tabeli, sami obejmując drugie. Mecz był wyrównany i zakończył się wynikiem 0:1.

Nie zaskoczyły wyniki pozostałych dwóch spotkań. WKS Gryżyna podejmowała u siebie Strzelca Darnowo i uległo gościom aż 0:6. Z kolei WKS Piechanin podejmował Olimpię Stary Lubosz i przegrał 0:2.

W najbliższą niedzielę ostatnia kolejka rundy jesiennej, które też przyniesie ważne rozstrzygnięcia. Najważniejsze przyniesie mecz Strzelca Darnowo z Rywalem II Kurza Góra. Drużyny te walczyć będą o miejsce w pierwszej trójce na półmetku ligi.

Wyniki:

 • WKS Gryżyna – Strzelec Darnowo 0:6
 • Rywal II Kurza Góra – Huragan Srocko 0:1
 • Danko Choryń – MAT Katarzynin 2:7
 • WKS Piechanin – Olimpia St. Lubosz 0:2

Tabela:

 1. MAT Katarzynin – 13 pkt
 2. Huragan Srocko – 12 pkt
 3. Rywal II Kurza Góra – 12 pkt
 4. Strzelec Darnowo – 11 pkt
 5. Olimpia St. Lubosz – 8 pkt
 6. WKS Piechanin – 7 pkt
 7. WKS Gryżyna – 3 pkt
 8. Danko Choryń – 3 pkt

Następna kolejka (4 października):

 • Olimpia St. Lubosz – WKS Gryżyna (13:30)
 • MAT Katarzynin – WKS Piechanin (13:30)
 • Huragan Sorcko – Danko Choryń (11:00)
 • Strzelec Darnowo – Rywal II Kurza Góra (11:00)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

do Góry