Mały Wojtuś z gminy Przemęt potrzebuje wsparcia. Chłopiec od urodzenia zmaga się z poważnymi chorobami. Rodzina dotąd radziła sobie sama, ale niestety potrzebują teraz pomocy.

Chłopiec urodził się w kwietniu ubiegłego roku. Stwierdzono u niego rozszczep kręgosłupa z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowie, porażenie kończyn dolnych, zespół Chiari i inne dolegliwości. Tuż po urodzeniu przeszedł kilka operacji i zabiegów. Dzięki temu mały Wojtuś żyje.

Niestety chłopiec jest sparaliżowany od pasa w dół, źle działający układ moczowy powoduje, że musi być cewnikowany. Czekają go kolejne operacje. Wymaga ciągłej rehabilitacji i leczenia. – Naszą wdzięczność za to, że synek żyje, przyćmiewa konieczność walki o to, żeby jego życie było godne, żeby nie cierpiał, żeby rozwijał się najlepiej – zaznaczają rodzice.

Walka o to oczywiście sporo kosztuje. Dotąd rodzice radzili sobie sami mimo czwórki dzieci. Niestety teraz chłopiec i jego rodzina potrzebują wsparcia. Wojtuś potrzebuje sprzętu medycznego, ortopedycznego i do rehabilitacji.

Pomóc chłopcu można poprzez zrzutkę – TUTAJ.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

do Góry