Niezwykły świat Majów. W sobotę spotkanie z podróżniczką

“Spotkania z podróżnikami” wracają do wczesniejszej formuły, czyli na sobotnie wieczory. Pierwsze jesienne spotkanie pozwoli poznać niezwykły świat Majów.

Najbliższe “Spotkanie z podróżnikami” zaplanowano na sobotę, 12 września na godzinę 18.00 w Kościańskim Ośrodku Kultury. Tematem będzie niezwykły świat Majów, o którym opowie Justyna Gudra. Rzuciła swoje dotychczasowe życie, aby spełniać marzenia z dzieciństwa. Spędziła dziesięć miesięcy na Saint Vincent i Grenadynach oraz w Belize, gdzie pracowała jako wolontariuszka.

– Opowiem o codziennym życiu ludzi z wioski, w której żyłam. O ich problemach, takich jak z dostępem do wody, wiedzy czy edukacji, ale przede wszystkim o zwykłej codzienności – o tym jak wyglądają ich domy, co jedzą, w co się bawią ich dzieci, jakie mają troski, zmartwienia i marzenia, jak spędzają czas. O moim wolontariacie i o różnego rodzaju projektach, które realizowałam w wiosce. Także o tym, jaki miały one wpływ na codzienne życie mieszkańców – zachęca do udziału w spotkaniu podróżniczka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

do Góry