Pijany potrącił 12-latka. Obrażenia są poważne! [ZDJĘCIA]

Około godziny 18.00 miał miejsce poważny wypadek w Mikoszkach. Pijany kierowca potrącił idącego chodnikiem 12-latka. Chłopiec z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w okolicy parku w Mikoszkach. 39-letni obywatel Albanii, jechał z dużą szybkością. Na łuku drogi zamiast skręcić pojechał prosto. Wjechał na chodnik, którym szedł 12-letni chłopiec. Samochód z dużą siłą uderzył w chłopaka. Następnie pojazd przebił płot pobliskiej posesji i uderzył w drzewo. Chłopiec odniósł bardzo poważne obrażenia, między innymi uraz głowy. Po zdarzeniu był nieprzytomny. Na miejsce wezwano więc śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym przetransportowano 12-latka do szpitala w Poznaniu. Tam wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej.

Jak się okazało kierowca był pijany. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Samochodem podróżowała też kobieta, 34-letnia mieszkanka powiatu kościańskiego, u której badanie także wykazało ponad 2 promile. Policja zatrzymała sprawcę zdarzenia.

Komentarze

There are 2 comments for this article
  1. Marcin 1 sierpnia 2020 19:32

    Łeb h****i ukręcić

    • Znajoma 2 sierpnia 2020 09:30

      Jestem tej samej myśli co ty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do Góry