Trwają zapisy na Mistrzostwa Kościana w biegu na 5000 m!

Trwają zapisy na I Otwarte Mistrzostwa Kościana w biegu na 5000 metrów. Zawody zaplanowano na 8 sierpnia na Stadionie Miejskim w Kościanie.

Mistrzostwa odbędą się 8 sierpnia, a start zaplanowano na godzinę 19.00. Zawodnicy wystartują w 6 seriach, po 25-30 startujących. Dystans to oczywiście 5000 metrów, czyli 12,5 okrążeń. Opłata startowa za udział w imprezie do 7 sierpnia wynosi 30 zł. W dniu zawodów 40 zł, pod warunkiem wolnych miejsc. O przydzieleniu do danej serii decyduje organizator na podstawie przedstawionych wyników. Impreza odbywa się bez udziału publiczności. Zapisy na mistrzostwa i szczegółowy regulamin na stronie Maratończyk Pomiar Czasu. Liczba miejsc ograniczona do 200 uczestników.

W biegu może wziąć udział każdy, kto ukończył 14 lat. Limit czasu to 40 minut. Pakiet startowy zawiera pamiątkowy kubek, elektroniczny pomiar czasu, numer startowy z chipem. Uczestnicy otrzymają też medale oraz certyfikaty z osiągniętym czasem i zajętym miejscem. Prowadzone będą klasyfikacje dla Kościana, gminy Kościan, gminy Śmigiel, gminy Czempiń, gminy Krzywiń, powiatu kościańskiego oraz w kategorii Open.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do Góry