Znaleziono ciało mężczyzny z stawie w Śmiglu [ZDJĘCIA]

W poniedziałek, około godziny 10.00 znaleziono ciało mężczyzny w stawie w Śmiglu. To najprawdopodobniej 31-letni obywatel Ukrainy, mieszkający w Śmiglu.

Kościańska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 31-letniego mężczyzny, obywatela Ukrainy, mieszkającego ostatnio w Śmiglu. Mężczyznę ostatnio widziano w nocy z soboty na niedzielę. Po rozstaniu ze znajomymi, z którymi spędzał wieczór nie dotarł do miejsca zamieszkania. W poniedziałek rano rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Podjęto decyzję o sprawdzeniu stawu, niedaleko miejsca rozstania poszukiwanego i jego znajomych. Około godziny 10.00 w stawie znaleziono ciało.

– Działania podjęte przez policjantów i strażaków z PSP oraz OSP doprowadziły do odnalezienia ciała w stawie niedaleko śmigielskich wiatraków. Okazało się, że to właśnie poszukiwany 31-latek – informuje Radosław Nowak, oficer prasowy kościańskiej policji. Na razie nie są znane przyczyny i dokładne okoliczności śmierci obywatela Ukrainy. Wyjaśni je policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Zdjęcia: Karol Schmidt

Komentarze

There is 1 comment for this article
  1. Anonim 6 lipca 2020 18:48

    gdzie z czym w czym?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do Góry