Trwają zapisy na Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść!

Trwają zapisy na Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść w Nowym Dębcu. Organizatorzy przygotowali dla zawodników nowy, krótki dystans.

Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść w Nowym Dębcu odbędą się 26 lipca. To jedna z niewielu imprez, które z powodu aktualnej sytuacji nie zostały odwołane. Ruszyły zapisy na tę imprezę i warto się pospieszyć, bo do 20 lipca, zapisując się poprzez formularz on-line zapłacimy mniej.

W tym roku organizatorzy przygotowali trzy dystanse. Dwa, które rozgrywano już w zeszłym roku, czyli 1800 i 3600 metrów. Nowością jest dystans 950 metrów. W każdej z nich prowadzone będą klasyfikacje wśród kobiet i mężczyzn oraz wybrany zostanie najmłodszy i najstarszy zawodnik. Dodatkowo na dystansie krótkim zaplanowano kategorię mieszkańców gminy Kościan, a na dystansie głównym, czyli średnim, kategorię do lat 16.

Zgłoszenia do 20lipca za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ oraz w dniu zawodów w godzinach 7.30:00-8:30 przy plaży głównej w Nowym Dębcu. Opłata startowa wynosi 40zł dla osób zgłoszonych do 20 lipca, a dla zgłaszających w dniu zawodów 80zł. Podczas zapisów można zakupić dodatkowo koszulkę zawodów w cenie 25 zł.

Szczegóły oraz regulamin dostępne na stronie OSiR Gminy Kościan.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznych zawodów: Zawody Pływackie w Nowym Dębcu [ZDJĘCIA]

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do Góry