W sobotę, 26 sierpnia w nowym Dębcu odbył się VII Turniej w Boule o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kościanie. W tym roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem.

W zawodach, które odbywały się przy Barze Leśnym, wystartowało 52 zawodników nie tylko z naszej najbliższej okolicy, ale także z Leszna, Bojanowa, Poznania, a nawet Mysłowic. Rywalizacja odbywała się w dwuosobowych drużynach, które zostały podzielone na grupy gdzie toczono pojedynki każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do dalszego etapu, które przebiegał już systemem pucharowym.

Wyniki:

miejsce I Kazimierz Michałowski z Kościana i Przemysław Pawlak z Leszna

miejsce II Tadeusz Borowski i Andrzej Marszałek z Kościana

miejsce III Jacek Bajsztok i Daniel Becelewski ze Starego Bojanowa

miejsce IV Mariusz Dutkiewiczz i Aleksander Dudziak z Kościana

Organizatorem turnieju był pan Wiesław Michalczak właściciel Baru Leśnego i OSiR w Kościanie

Zdjęcia: OSiR

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”39″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do Góry